Logo
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

LIOLI COLLECTION

Štýlové, originálne kúsky zo slovenskej dielne ;-)

Výmena / Vrátenie tovaru


V prípade, že Vám tovar nepadol môžete ho podľa zákona §12 odst. 1 c. 108/2000 Z.z. do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť. Tovar je možné vrátiť len NENOSENÝ v pôvodnom balení.

Tak ako na to:

Ak je tovar poškodený (čo by sa nemalo stať, keďže každý kus pred odoslaním kontrolujeme) alebo Vám nesadla veľkosť, tak nás o tom rýchlo informujete emailom na lioli.eshop@gmail.com. Tovar potom v pôvodnom balení zašlete na našu adresu:

Lenka Ftorková
Bôrická cesta 103
01001 Žilina

Odporúčame tovar zaslať DOPORUČENE, aby prišiel v poriadku. (NIKDY nie na dobierku, vyhradzujeme si právo takýto tovar nepreberať). Tovar späť zákazník zasielana na vlastné náklady.
Ak zákazník sa rozhodne nezaslať tovar DOPORUČENE nesie plné riziko ak by sa náhodou zásielka stratila. Eshop www.lioli.sk v tomto prípade nenesie žiadnu zodpovednosť za strátu zásielky.
Po skontrolovaní tovaru, Vám bude cena tovaru vrátena na bankový účet.  Preto keď Vám príde email s vyjadrením reklamácie, prosím nezabudnite do spätného emailu napísať aj číslo bankového účtu na ktorý budu peniaze vrátené.

Pri výmene tovaru je postup rovnaký, len Vám napokon zašleme email v ktorom budete musieť potvrdiť tovar, ktorý ste si vybrali (cena tovaru musí byť minimálne v hodnote 70% kúsku, ktorý chcete vymneniť).

Záruka sa nevzťahuje na škody spôsobené
- nešetrným zaobchádzaním
- nesprávnym ošetrovaním
- nesprávnym použivaním
- prirodzeným opotrebovaním

Ak tovar ktorý zašlete späť je poškodený podľa bodu III. vo Všeobecných obchodných podmienkach má prevádzkovateľ obchodu Fashionll.sk právo na uplatnenie náhrady škody z ceny vráteného tovaru.
Tovar na výmenu alebo vrátenie sa vždy zasiela na vlastné náklady kupujúceho.


Prosím vás aby ste si belenie ešte pred prevziatim prezreli. Ak je náhodou obal v ktorom je tovar zabalený poškodená nepreberajte ho, spíšte protokol u prepravcu a emailom ma o tomto stave informujte. Ďakujem Vám, pretože ak by ste zásielku prebrali a tovar by bol veľmi poškodený nemali by ste právo na výmenu.


Bližšie informácie nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach

Formulár na vrátenie / výmenu tovaru si môžte stiahnuť tu: Formulár na vrátenie / výmenu tovaru.pdf

Sledujte nás

Facebook

Instagram

Kontakty
Logo
LIOLI.SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk